05.22.19

10:03:18

Наші досягнення

Від початку своєї діяльності ТОВ «Тирлич» бере участь у виставках та дегустаційних конкурсах, що проводяться в Україні. Якість води торгової марки «Пістинська джерельна» неодноразово була відзначена на конкурсах, дегустаціях, виставках, вода «Пістинська джерельна» ставала переможцем та лауреатом.

Зокрема, вода, яку розливає ТОВ «Тирлич», відзначена золотими медалями у професійних дегустаційних конкурсах мінеральних вод Х, ХІІ, ХІІІ міжнародних виставок індустрії напої «Alko+Soft» 2005, 2007 та 2008 рр.

Alco+Soft 2005 Alco+Soft 2007

А також перше місце в номінації «Краща мінеральна природна столова вода»  ІІ та ІІІ міжнародного дегустаційного конкурсу напоїв «BEST DRINK» 2011, 2012  рр.

Best Drinks 2011 Best Drinks 2011

Диплом лауреата регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращіх товарів України" 2009, 2010 рр.

100 кращіх товарів України 2009 100 кращіх товарів України 2010

Диплом учасника загальнодержавної виставкової акції "Барвиста Україна" 2011 року.

Барвиста Україна

Якість води підтверджується також висновками, заснованими на підставі щорічних досліджень, які проводить Український науково-дослідницький інститут медичної реабілітації та курортології (м.Одеса). 

Постійні забори проб та обстеження вже розлитої у ПЕТ-тару води фахівцями Косівської районної санітарно-епідеміологічної станції дозволяють зробити висновок, що вода із Пістинського джерела, розлита ТОВ «Тирлич», високої якості і відповідає встановленим нормативам.

Нещодавно фахівцями “Івано-Франківського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації” було проведено обстеження “Пістинської джерельної” води на наявнісь ГМО. За результатами випробувань ГМО не виявлено.

Щорічна обов’язкова сертифікація, яку вода «Пістинська джерельна»  проходить у органах державної стандартизації та сертифікації, теж є доказом того, що вода ТОВ «Тирлич» є високоякісною.

Ви тут: Головна Наші досягнення