06.24.19

20:52:42

Статті

Що ми п'ємо?

Проблема якості питної води, останнім часом, цікавить кожну людину. Вода, яка сама по собі не має ніяких поживних властивостей, є, тим не менш, найважливішим продуктом харчування.

Людина в середньому на 70-75 % складається з води. Вона доставляє до клітин живильні речовини і відводить шлаки, здійснює регулювання температури тіла. Підготовка придатної для пиття води повинна забезпечувати такий її якісний склад, який би не порушував нормального функціонування організму людини.

Основними вимогами, що пред'являються до питної води, є безпека в епідемічному відношенні, нешкідливість за токсикологічними показниками, хороші органолептичні показники.

Якщо ви отримуєте воду з муніципальної системи водопостачання, то ваша вода проходить регулярний контроль і повинна відповідати нормам. Інша справа, що поки вода дійде до вашого крана по мережі трубопроводів, вона піддається вторинному забрудненню. Ця брудна «вихідна» вода піддається дезінфекції, хлоруванню. Похідні хлору здатні впливати на генетичний апарат людини.

Американські і фінські вчені довели, що внесок похідних хлору в онкозахворювання становить 5-15%. Високий вміст похідних хлору та його сполук часто провокує респіраторні захворювання, пневмонію, гастрити. Деякі вчені бачать вихід у доочищенню питної води після хлорування. Рішення проблеми в усьому цивілізованому світі - застосування мембранних методів очищення питної води на основі зворотного осмосу. Ця екологічно чиста технологія визнана у всьому світі самої ефективною і надійною.

Це процес відділення чистої води від мінералізованої шляхом фільтрації через напівпроникну мембрану з порами розміром 0,0001 мікрона під тиском 15 атмосфер. Через мембрану проходять тільки молекули води (Н2О) і затримуються токсичні речовини, важкі метали, гідратовані та солеутворюючі іони.

Очищена вода стерильна і не вимагає додаткового знезараження (хлорування, озонування).

Если Ваша компания занимается доставкой или добычей воды, а может и другой деятельностью, то, как и любому предприятию, однажды могут понадобиться юридические услуги юридическим лицам. Доверяйте такие вопросы только профессионалам.

Ви тут: Головна