06.24.19

20:32:48

Статті

Про споживання користь води

Про споживання користь водиСпоживати достатню кількість води життєво необхідно для нашого організму. Кожен день тіло втрачає запаси рідини завдяки обмінним процесам, а це означає, що надто важливо заповнювати водний баланс в організмі, для цього щодня потрібно вживати мінімум півтора літра води.

Вода і фігура

Вода допомагає схуднути, якщо ставитися до питання з розумом. Існують різні думки про вплив води на процес схуднення, насправді ж вона не допомагає знизити вагу і не запобігає його набору, однак для правильної дієти вода просто необхідна.

Так, вода - це один з рідкісних, а, може бути, навіть єдиний продукт, який не містить калорій. Вона найкраще перемагає апетит, так як завдяки вживання води з'являється почуття наповненого шлунку (хоча ніяких калорій в організм не надходило). Тому кожен раз, коли вам захочеться перекусити, просто зробіть кілька ковтків води.

При проходженні дієти достатня гідратація також є важливим елементом, адже рідина необхідна для виведення з організму продуктів обміну. Крім того, прихильникам дієти з підвищеним вмістом білка варто пити більше звичайного, оскільки подібний метод схуднення зневоднює організм і дає сильне навантаження на нирки.

Вода, як відомо, - це джерело природних мінералів, корисних для здоров'я (наприклад, кальцію, магнію), які ми часто вживаємо в недостатній кількості під час дієти.

Жінки, що зіштовхуються з проблемою затримки рідини в організмі, можуть посперечатися, запевняючи, що вже їм - то пити багато води протипоказано, але і це зовсім не так. Справа в тому, що зовсім не вода «не хоче» виходити, а сіль затримує рідину в організмі. Якщо пити більше рідини, солі підуть з тканин швидше.

Не вся вода однакова

Мінералізована вода, вода з джерела, з-під крана... Існує безліч різних типів води. Мінеральна вода - чиста від природи, каптованого з підземних шарів. Її мінеральний склад, смак і якість повинні бути постійні, що жорстко контролюється. І головне, саме мінерали, що містяться в такій воді, наповнюють організм мінерали в кількостях, необхідних організму.

Проста вода з джерела піддається меншому контролю, її мінеральний склад і смак можуть бути різними, але в цілому вміст корисних елементів в ній нижче.

Нарешті, вода з-під крана відповідає стандартам і її можна використовувати для пиття, проте не скрізь це справедливо, і все частіше люди, і особливо жителі великих міст, відмовляються від вживання водопровідної води на користь води «з пляшки».

Если Вы обеспечиваете жителей больших городов поставками пресной воды, или имеете другой бизнес, который активно продвигаете в социальных сетях, то стоит задуматься о том, как важна раскрутка в instagram. Не стоит упускать новые и выгодные методы.

Ви тут: Головна