06.24.19

20:32:22

Статті

Вода і краса

water-beautyСкладно посперечатися з твердженням, що стан шкіри, - це один з головних чинників краси. Кількість реклами косметичних засобів підтверджує це. А догляд за шкірою це не тільки підбір кращих кремів, це і постійна гігієна.

Роль води в щоденній гігієні шкіри - основна. З найдавніших часів вода вважалася основним лікувальним, косметологічним і гігієнічним засобом. На другому місці - жири.

Якість води, яка тече з наших кранів, не відповідає сучасним вимогам безпеки та комфорту. Як показує практика, вода не може вважатися для шкіри неподразливим засобом.

Відомо, що використання жорсткої води веде до погіршення зовнішнього вигляду. Жорстка вода призводить до пересушування шкіри і волосся. Чому? Кристали солей жорсткості утворюють нерозчинні сполуки з милом та шампунем, які називаються кальцієвими і магнієвими милами . Жорстка вода знежирює поверхню шкіри (епідерміс) і забруднює її цими милами. Вони, в свою чергу, ускладнюють дихання шкіри, можуть викликати подразнення.

Все це призводить до порушення нормальної життєдіяльності шкіри та передчасного зів'янення.

Кожній жінці відомо, що особливого догляду потребує шкіра обличчя і шиї. Адже в цих місцях шкіра найбільш чутлива. При цьому обличчя постійно піддається дії атмосферних явищ, сонця, вітру, морозу, пилу. Для вмивання обличчя рекомендується використовувати м'яку воду кімнатної температури.

М'яка вода після купання створює ефект оксамитової шкіри, - це відчуття дуже приємно. Більше того, використання м'якої води при пранні, робить тканину м'якою і ніжною. А додаткова ласка ще нікому не шкодила.

Почутті комфорту під час і після купання - це те, що відчуває людина, купаючись у м'якій воді. До речі, ще кілька десятиліть тому в книгах рекомендували вмиватися дощовою або сніговою водою (це надм'яка вода). Але, на жаль, зараз це категорично неприпустимо - дощ і сніг забруднені.

У нашій міській воді показник жорсткості високий і воду треба зм'якшувати. Для води з свердловин необхідно робити аналіз води на визначення жорсткості. Далеко не завжди артезіанська вода буває м'якою.

Щоб не замислюватися про те, яка зараз в душі вода, необхідно поставити централізовану систему пом'якшення води. Вона ставиться в технічному або підвальному приміщенні. І її головним завданням є якраз зниження жорсткості води. І у Вас завжди буде вода м'якою.

Технический прогресс сильно упростил нашу жизнь, на сегодняшний день можно легко найти игровые казино онлайн, и приятно проводить время не выходя из дома, а если повезет то и не плохо заработать.

Ви тут: Головна Статті Статті Вода і краса