06.24.19

21:14:46

Статті

Що таке зворотний осмос?

орбатный осмос Давайте розберемося, що таке, в загалі, зворотний осмос, і як діє його система. Під зворотним осмосом розуміється проходження води під впливом великого тиску через спеціальну напівпроникну мембрану з розчину із високою концентрацією в розчин з меншою концентрацією. Цей тиск за своїм рівнем перевищує осмотичний тиск води обох розчинів. У результаті цього розчинені в рідині речовини не проходять через мембрану і вода очищається.

Системи зворотного осмосу води ефективно застосовують в технології очищення води та водопідготовки від різних домішок, а також використовують для опріснення води. Системи зворотного осмосу (обратный осмос – рус.) для очищення води стали використовуватися ще в 60-х роках, але спочатку вони застосовувалися виключно для опріснення морської води. Завдяки постійно вдосконалюючимся технологіям водоочищення, на сьогоднішній день ми маємо можливість використовувати системи очищення води,в яких принципом дії є зворотний осмос, як у домашніх умовах, так і в промислових.

Напівпроникна мембрана, якою оснащена система, затримує не тільки неорганічні, а й органічні сполуки. Навіть віруси і бактерії великих розмірів затримуються на мембрані, і таким чином вода стає чистою і придатною для пиття.

Система зворотного осмосу, відгуки про яку дуже позитивні, це можливість без великих грошових витрат отримати чисту воду і тим самим забезпечити собі та членам своєї сім'ї більш високий і якісний рівень життя.

Ви тут: Головна Статті Статті Що таке зворотний осмос?