06.24.19

20:21:08

Статті

На луні знайдена вода

na-luni-znajdeno-vodu15 листопада 2009 року Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США повідомило, що на Місяці виявлена вода...

За допомогою запущеного 09/10/09 року апарату LCROSS, вдалося виявити частки води в 100 кілометрах від південного полюса Місяця, на дні кратера Кабеус.

Було здійснено зіткнення ракети Centaur з поверхнею місячного ґрунту з метою підняти над поверхнею місяця стовп ґрунту. 4 хвилини потому апарат LCROSS влетів в цю зону, здійснив аналіз ґрунту і відеотрансляцію.

На сьогодні вчені отримали попередні результати, і встановлюють концентрацію води з місячного кратера.

Отримані дані не викликають сумнівів у фахівців. Можливість занесення води ракетою Centaur виключена.

Як відомо, велика частина досліджень поверхні місяця безводна, оскільки пряме сонячне світло занадто нагріває її поверхню. Тому вже давно існує припущення, що в місячних кратерах, куди не потрапляє світло, може бути вода.

У разі присутності на Місяці води у великих кількостях, це може значно сприяти колонізації супутника Землі, оскільки воду можна використовувати для пиття, одержання кисню, і ракетного палива (суміші кисню і водню).

В житті інколи з’являться потреба змін, зміни в квартирі легко зробити завдяки купівлі нової та якісної меблі. До речі вигідно це можна зробити тут www.luch-mebli.com.ua/polki-stoli-tumbi/ широкий вибір для будь-якого гаманця.

Ви тут: Головна Статті Статті На луні знайдена вода