05.22.19

10:03:25

Статті

Навіщо потрібно пити воду?

Складова частина клітин, тканин і органів організму людини, а також процесів, що в ньому відбуваються - вода.

Вода приймай ключову участь в таких функціях організму як:

- Регулює температуру нашого тіла;

- Виводить відходи з нього;

- Доставляє кисень, глюкозу, живильні елементи, в клітини, даючи нам енергію;

- Надає натуральне зволоження тканинам та шкірі;

- Зміцнює м'язи та робить суглоби більш гнучкими;

- Регулює травлення;

Чи отримуєте ви достатню кількість води?

Якщо ви чекаєте, поки відчуєте спрагу, ви вже зневоднюєте свій організм і, можливо, втрачаєте від половини до літра води. Треба діяти на випередження і пити до того, як відчуєте спрагу! Солодкі газовані напої не вирішують проблеми, тому що самі можуть...

Детальніше...

Що ми п'ємо?

Проблема якості питної води, останнім часом, цікавить кожну людину. Вода, яка сама по собі не має ніяких поживних властивостей, є, тим не менш, найважливішим продуктом харчування.

Людина в середньому на 70-75 % складається з води. Вона доставляє до клітин живильні речовини і відводить шлаки, здійснює регулювання температури тіла. Підготовка придатної для пиття води повинна забезпечувати такий її якісний склад, який би не порушував нормального функціонування організму людини.

Основними вимогами, що пред'являються до питної води, є безпека в епідемічному відношенні, нешкідливість за токсикологічними показниками, хороші органолептичні показники.

Якщо ви отримуєте воду з муніципальної системи водопостачання, то ваша вода...

Детальніше...

Питна чиста вода

Чистая вода

Сьогодні, як ніколи, чиста вода має величезне значення для здоров'я людини. Багато епідемії, які забирали мільйони життів у минулому, вдається запобігти за допомогою сучасних способів очищення і знезараження води. Якість життя людини також значно покращився завдяки чистій воді.

Проте процес знезараження води має і свої негативні сторони. Навряд чи можливо говорити про користь хлору, який використовується для знищення бактерій, що у сирій воді, до того ж він вбиває не тільки погані, але і корисні мікроорганізми. Приплюсуйте сюди підвищену жорсткість, і виходить, що ми регулярно вживати не живу, а «мертву » воду, яка нехай і не є шкідливою, але користі нам теж не приносить.

В якості систем очищення стічних вод ми впевнені далеко не...

Детальніше...

Про споживання користь води

Про споживання користь води

Споживати достатню кількість води життєво необхідно для нашого організму. Кожен день тіло втрачає запаси рідини завдяки обмінним процесам, а це означає, що надто важливо заповнювати водний баланс в організмі, для цього щодня потрібно вживати мінімум півтора літра води.

Вода і фігура

Вода допомагає схуднути, якщо ставитися до питання з розумом. Існують різні думки про вплив води на процес схуднення, насправді ж вона не допомагає знизити вагу і не запобігає його набору, однак для правильної дієти вода просто необхідна.

Так, вода - це один з рідкісних, а, може бути, навіть єдиний продукт, який не містить калорій. Вона найкраще перемагає апетит, так як завдяки вживання води з'являється почуття наповненого шлунку (хоча ніяких калорій...

Детальніше...

Берегите воду – источник жизни!

Все жизненные процессы на Земле связаны, так или иначе, с водой. Главной составляющей здоровья людей их всесторонней деятельности и потребностей также является вода. К большому сожалению, отношение человека к этому богатству природы становится чаще всего варварски и безрассудно потребительским, что приводит к постепенному уничтожению чистоты среды обитания и природного экологического баланса приводящим иногда к полному исчезновению водоемов.

Планета Земля имеет большие водные ресурсы, огромный процент которых составляют запасы соленой воды морей и океанов. Намного меньше пресной воды озер, рек и других источников. Нельзя не упомянуть об огромных запасах пресной воды в ледниках и подземных водах, которые играют немаловажную роль в...

Детальніше...

Очищення стічних вод

промышленная очистка воды

Розмір сучасних очисних споруд, систем та їх трубопровідних мереж величезний: у великих містах вони досягають тисяч кілометрів.

Очищення стічних вод, вперше було проведено в 1889 році в Англії. Спочатку для очищення стічних вод використовувалася грунтове очищення: стоками поливали поля або фільтрували їх через шар грунту . У 1914 році в Англії був побудований перший аеротенк - пристрій біологічного очищення, в якому забруднення розкладаються бактеріями і мікроорганізмами.

Важно знать, что водоподготовка для дома и бизнеса является важнейшим аспектом жизнедеятельности человека, ведь здоровье для каждого на первом месте. А чистая вода – прямой путь к здоровой жизни!

Аеротенки і...

Детальніше...

Навіщо пити воду?

Вода необхідна для здійснення обмінних процесів і терморегуляції. Якщо її не вистачає, людина впадає як би в анабіоз - всі внутрішні процеси сповільнюються, а рухи й думки стають дуже млявими. Щоб такого не відбувалося пийте воду Feofanivska.

Вода становить 60 % від загальної маси тіла. Від неї залежить кожен орган і стан шкіри.

Скільки води потрібно для здоров'я?

В середньому кожен день потрібно пити 8 склянок води. Індивідуальну норму необхідної кількості води можна розрахувати виходячи з того, що на один кілограм нормальної маси тіла покладено 30 мл води.

Коли пити воду?

Починайте свій ранок зі склянки чистої негазованої води. Це саме те, що потрібно будь-якій людині, щоб запустити роботу організму і...

Детальніше...

Вода і краса

water-beauty

Складно посперечатися з твердженням, що стан шкіри, - це один з головних чинників краси. Кількість реклами косметичних засобів підтверджує це. А догляд за шкірою це не тільки підбір кращих кремів, це і постійна гігієна.

Роль води в щоденній гігієні шкіри - основна. З найдавніших часів вода вважалася основним лікувальним, косметологічним і гігієнічним засобом. На другому місці - жири.

Якість води, яка тече з наших кранів, не відповідає сучасним вимогам безпеки та комфорту. Як показує практика, вода не може вважатися для шкіри неподразливим засобом.

Відомо, що використання жорсткої води веде до погіршення зовнішнього вигляду. Жорстка вода призводить до пересушування шкіри і волосся. Чому? Кристали солей жорсткості утворюють...

Детальніше...

Про користь води для організму

Про користь води для організму

Не секрет, що вода - джерело життя для всіх живих організмів на Землі, в т.ч. і для людини. Цей факт красномовно говорить про користь води. Але існують і інші, незвичайні, причини пити воду.

Вода необхідна щодня, оскільки без неї порушується робота всіх органів і систем. Крім того, близько 90 % хімічних реакцій в організмі людини протікає за участю води. Але які ще причини змушують нас пити воду?

Вода знімає стрес

Вода усуває такі симптоми стресу, як головний біль, напруження м'язів, погіршення мислення, серцебиття, занепад сил.

Зазначені симптоми з'являються через те, що стрес впливає на всі системи організму. Коли людина п'є мало води, то симптоми стресу посилюються. Навіть незначне зневоднення організму призводить до...

Детальніше...

Класифікація фільтрів для води

klasifikatsiya-filtriv-dlya-vodi

Один від одного фільтри відрізняються призначенням, ціною, якістю, строком служби та іншими параметрами. На сьогоднішній день не одне сучасне приміщення не обходиться без фільтра, тому як зараз стало особливо актуально, піклується про своє здоров'я і про своїх близьких.

Фільтр типу глека для води застосуємо в будь-яких умовах. Він зазвичай використовується в домашніх умовах або в офісі. Ви можете його використовувати не тільки вдома, але і в офісі. Такого типу фільтри для води не вимагають установки, єдине, що треба робити , стежити за своєчасною заміною касети, щоб насолоджуватися чистою водою. Незаперечною перевагою є, те, що очищення води відбувається без будь-яких механічних впливів. Недоліком можна порахувати низьку швидкість...

Детальніше...

Що таке зворотний осмос?

орбатный осмос

Давайте розберемося, що таке, в загалі, зворотний осмос, і як діє його система. Під зворотним осмосом розуміється проходження води під впливом великого тиску через спеціальну напівпроникну мембрану з розчину із високою концентрацією в розчин з меншою концентрацією. Цей тиск за своїм рівнем перевищує осмотичний тиск води обох розчинів. У результаті цього розчинені в рідині речовини не проходять через мембрану і вода очищається.

Системи зворотного осмосу води ефективно застосовують в...

Детальніше...

Ноутбук + вода

Ноутбук залитий водою

Вода звісно надзвичайно корисна для людини, але якщо розлити склянку на свій улюблений ноутбук…

Пролита рідина на ноутбук може привести у відчай його господаря не на жарт. Адже кожен знає, що клавіатура стаціонарного комп'ютера легко ремонтується, змінюється і коштує недорого. У випадку з ноутбуками ситуація кардинально протилежна .

Ці пристрої надзвичайно чутливі, клавіатура не виносить контакту з будь-якою рідиною і в більшості випадків підлягає заміні. Звичайно, оцінити збиток і...

Детальніше...

На луні знайдена вода

na-luni-znajdeno-vodu

15 листопада 2009 року Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США повідомило, що на Місяці виявлена вода...

За допомогою запущеного 09/10/09 року апарату LCROSS, вдалося виявити частки води в 100 кілометрах від південного полюса Місяця, на дні кратера Кабеус.

Було здійснено зіткнення ракети Centaur з поверхнею місячного ґрунту з метою підняти над поверхнею місяця стовп ґрунту. 4 хвилини потому апарат LCROSS влетів в цю зону, здійснив аналіз ґрунту і...

Детальніше...

Вода - це життя

voda-tse-zhittya

Людина вживає велику кількість води у стравах та у напоях. Фактично людина не може прожити без води, це основа нашого життя. Однак не кожна рідина має право називатися цією гордою назвою.

Для того щоб людина пила воду яка не шкодитиме їй, вона меє проходити певну обробку. А інакше ці шкідливі домішки почнуть руйнувати наші організми з середини.

Вплив органічних та не органічних часток Ви зможете побачити у таблиці наведеній нижче.

Мі вказали у таблиці лише ті шкідливі речовини...

Детальніше...

Основа життя - вода

Основа життя - вода

Вода - основа життя на нашій планеті. Навряд чи хтось стане заперечувати це твердження. Покриваючи дві третини поверхні Землі, вода впливає практично на всі процеси, які відбуваються на нашій планеті. Важко знайти таке природне тіло, яке б не містило в собі води. Вологу містять навіть камені і вогненна магма. Рослинний світ складається на 70-95% з води.

Вода є поширеним, простим, але в той же час самим складним і таємничим речовиною на Землі. Воді присвячена величезна кількість наукових...

Детальніше...

Що до джерельної та колодязної води

Вода з природного джерела або колодязя, та взагалі з підземних джерел завжди вважалася більш чистою, більш корисною для здоров’я людини. Але чи є можливість сподіватися на чистоту ґрунтових вод, знаючи, яким забрудненням вони піддаються?

Грантові води, хоча і знаходяться під землею, залишаються чутливими до всіх змін, що відбуваються на поверхні. Залежно від випадання атмосферних опадів значно коливається рівень ґрунтових вод, а в залежності від забруднення гранту змінюється їх...

Детальніше...

Киснева вода

Киснева вода

Безпричинна слабкість, нікудишня працездатність, змучений зовнішній вигляд, передчасне старіння, депресії ... Де взяти сили, як ефективно підняти тонус, щоб змінити якість життя в позитивному напрямі? Енергію, здатну наповнити вас життєвою силою, забезпечить додатковий кисень. Однак пара прогулянок на свіжому повітрі з таким завданням в потрібному обсязі сьогодні вже не впораються. Так як же бути? Що ж з цим можна зробити?

Мабуть, зручніше за все регулярно отримувати необхідне людині...

Детальніше...

Чи варто пити воду? І скільки?

Наш організм постійно відчуває спрагу. Вважається, що спрага - одне із найбільш недосконалих відчуттів людини. Організм завжди вимагає більше рідини, ніж йому потрібно, як би про взапас. Включається якась кнопка пам'яті: без їжі можна прожити більше місяця, а без води лише три дні. Шкіра старіє від дегідратації - зменшення з роками води в організмі. Разом з водою йдуть пружність і сяйво. Правильний питний режим має величезне значення не тільки для нормальної життєдіяльності, але і для...

Детальніше...