05.22.19

09:59:03

Про компанію

У наш час на Землі залишається дедалі менше куточків, які б не відчули на собі негативний наслідок розвитку промисловості - забруднення навколишнього середовища. Один із небагатьох збережених в Україні екологічно чистих регіонів – Косівщина. Саме тут, в гуцульському селі Пістинь розміщується завод мінеральних вод ТОВ «Тирлич».

Джерело мінеральної води в с.Пістинь відоме з давніх-давен. Ще більше століття назад було відомо, що кришталева вода із джерела, що в урочищі Штубак, має цілюще значення як при зовнішньому, так і при внутрішньому уживанні, і не поступається за лікувальними властивостями відомим джерелам курортів Соден, Баден-Баден, Аахен. с.Пістинь, завдяки цілющим властивостям води, прославилося як в Австро-Угорській імперії, так і за її межами. У санаторному комплексі (водолікарні) лікувалася знать з Відня, Кракова, Львова… Переважним чином люди лікувалися від хвороби ожиріння, але було доведено, що вода допомагала хворим на ревматизм, подагру, сприяла виліковуванню хвороб периферичної нервової системи.

З метою донесення лікувальної води до людей з 1998 року Товариством «Тирлич» почалося виробництво мінеральної води у ПЕТ-пляшки, а згодом був заснований завод мінеральних вод у с.Пістинь по розливу «Пістинської джерельної».

У 2008 році на підприємстві було встановлено повністю автоматичну лінії розливу, продуктивністю 6 тис. пляшок на годину. Окрім того, у цьому ж році прокладено підземний водогін від джерела до заводу, протяжністю більше ніж 2 км.

З впевненістю можна стверджувати, що сьогодні завод по розливу мінеральних вод ТОВ «Тирлич» – це сплав сучасних технологій та міцних традицій.

Для розширення асортименту та задоволення постійно зростаючого попиту на продукцію, в найближчій перспективі планується ввести в експлуатацію лінію №2 з розливу мінеральної води і безаклкогольних напоїв у ПЕТ-тару ємністю 0,5, 1,0, 1,5, 5,0, 6,0, і 10,0 л.

Отже,  основне завдання ТОВ «Тирлич» – зберегти унікальний дарунок природи – «Пістинську джерельну» та донести його людям для зміцнення здоров`я.

Ви тут: Головна Про компанію