06.24.19

20:20:42

Пістинська джерельна вода

Цілюща сила джерела

Про джерела ходять легенди - води багатьох із них дійсно володіють лікувальними властивостями, вони більш свіжі і приємні на смак порівняно з артезіанськими водами із свердловин. Навіть не маючи в своєму складі цінних лікувальних компонентів вони допомагають людям, тобто вони енергетично більш насичені. Недарма з давніх часів біля джерела знаходився гідропатичний заклад, в якому лікувались заможні родини з Кракова та Львова. Поширена в той час серед панства недуга – ожиріння - добре лікувалась в санаторію на Штурбаці дякуючи збалансованому складу мінеральної води джерела. Про лікування на даному курорті, у пана Берначика, описувала відома українська письменниця Наталія Кобринська ( Озаркевич ) у своєму творі „Янова”.

Сучасні американські вчені визначили, що вода із бурхливих Ніагарських водоспадів має особливі властивості. Можливо цим пояснюються цілющі властивості вод високогірних струмків, коли потужна кінетична енергія руху води перемішуючись з гірським повітрям прямує вниз. Цікаво, що при чає- питті в Японії чай в маленькій чашці довго збивають пензликом, а індійські йоги, перед тим, як випити воду, довго переливають її з склянки в склянку, стверджуючи, що при цьому вода насичується енергією. Усі ці випадки дослідники пояснюють зміною структури води, при якій вона набуває більше енергії за рахунок розривів довгих ланцюжків молекул води, а окремій маленькій молекулі легше попасти в живу клітину і вступити в обмінні процеси, а організм буде витрачати менше енергії на розподіл довгих ланцюжків на короткі чи одиничні молекули.

В нашому випадку вода долає шлях від місцевих вододілів, де фільтрується через потужну верству відкладів, до зони розвантаження в вигляді джерела. Так, можливо, джерело насичуються енергією, що допомагає людям при різних захворюваннях, що і відображають численні легенди і казки про живу і мертву воду. Між іншим із зміною структури води пов'язана ефективна дія талих вод.

Ви тут: Головна Slideshow Цілюща сила джерела